Przedszkole Miejskie nr 2

Informacja o zawieszeniu zajęć

Pszczółki

W związku z pozytywnym wynikiem badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 u pracownika z grupy Pszczółki, zawiesza się zajęcia wychowawczo-dydaktyczne od 10 do 17 grudnia dla dzieci z ww. oddziału, przebywających na kwarantannie.
Kwarantanna nałożona jest na dzieci, które były obecne w przedszkolu w poniedziałek 6 grudnia i we wtorek 7 grudnia i obowiązuje od 9 do 17 grudnia 2021 r.

Pingwinki

W związku z pozytywnym wynikiem badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 u pracownika z grupy Pingwinki, zawiesza się zajęcia wychowawczo-dydaktyczne od 7 do 16 grudnia dla dzieci z ww. oddziału, przebywających na kwarantannie.
Kwarantanna nałożona jest na dzieci, które były obecne w przedszkolu w poniedziałek 6 grudnia i obowiązuje od 7 do 16 grudnia 2021 r.

Orzełki

W związku z pozytywnym wynikiem badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 u pracownika z grupy Orzełki, zawiesza się zajęcia wychowawczo-dydaktyczne od 7 do 13 grudnia dla dzieci z ww. oddziału, przebywających na kwarantannie.
Kwarantanna nałożona jest na dzieci, które były obecne w przedszkolu w środę 1 grudnia, czwartek 2 grudnia oraz w piątek 3 grudnia 2021 r. i obowiązuje od 7 do 13 grudnia 2021 r.

Skip to content