Rodzinny piknik 22.09.2024 r. w SP2

Szanowni Państwo,
Szkoła Podstawowa nr 2 w Markach wraz z rodzicami uczniów organizuje rodzinny piknik szkolno-parafialny w niedzielę 22.09.2024 r. w godz. 13:00 – 18:00. Na to wydarzenie rodzice i nauczyciele przygotowali wiele atrakcji: dmuchańce, występy muzyczne i artystyczne, malowanie toreb, warsztaty z robienia bransoletek, tatuaże, malowanie twarzy, hobby horsing i wiele innych atrakcji. Pracownicy stołówki zapraszają na: pomidorówkę z ryżem, kiełbaski z grilla, hot dogi, gofry, popcorn, watę cukrową, ciasto z kawą. Na scenie wystąpią: uczeń Oskar Oleksiuk, nauczycielka Agata Racka; będzie pokaz Judo, karaoke i fantownia. Przewidziane są fanty takie jak: gry, sprzęt sportowy, vouchery, deskorolki i inne atrakcyjne niespodzianki. Zapraszam Państwa serdecznie wraz z całymi rodzinami na teren SP2 przy ul. Szkolnej 9.
Ewa Michalak Dyrektor