Marecka zbiórka dla powodzian

Pomagamy powodzianom

Rusza akcja zbiórki darów dla poszkodowanych przez żywioł. Zapraszamy do udziału!

Szanowni Mieszkańcy Marek! Wielokrotnie pokazywaliście, że macie ogromne serca. Wiemy, że i tak będzie tym razem. Powódź na południu Polski wyrządziła ogromne straty. Woda w ciągu kilku chwil może zabrać dobytek zebrany w ciągu całego życia.

Chcemy pomóc osobom poszkodowanym przez powódź. Dzisiaj (16 września) rozpoczynamy zbiórkę najpotrzebniejszych darów – informuje burmistrz Jacek Orych.

1. Co będziemy zbierać? UWAGA ZMIANA !

• łopaty, środki czystości, odgrzybiacze
  • worki, rękawice, ręczniki, ścierki, kalosze (r. 38-48)
  • osuszacze, powerbanki, agregatory

NIE ZBIERAMY: WODY, ART. SPOŻYWCZYCH, ODZIEŻY

2. Gdzie będziemy zbierać?

W dawnej hali sportowej przy ul. Dużej 3. To miejsce dobrze jest znane wielu naszym mieszkańcom. To właśnie tutaj zbieraliśmy i dystrybuowaliśmy dary dla Ukrainy.

3. W jakich godzinach będziemy zbierać?

Punkt działa w dni powszednie od godz. 17.00 do godz. 20.00.

Z góry dziękujemy – w imieniu poszkodowanych przez powódź – za Waszą pomoc! A zatem #MarkiWłączsię – napisał w mediach społecznościowych burmistrz Jacek Orych.