Zaproszenie dla rodziców na bezpłatne warsztaty o emocjach

Dzień dobry,

mam ogromną przyjemność zaprosić dzieci z mareckich przedszkoli wraz z Rodzicami na bezpłatne warsztaty rozwojowe, które odbędą się w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych 14.09 o godz. 9.00 w SP Ad Astra w Markach (Piłsudskiego 93).

Warsztaty organizowane są przez Ośrodek Akademii JA Emotka we współpracy z Fundacją Emotka i prowadzone przez certyfikowane Trenerki Umiejętności Psychospołecznych.

Udział w warsztatach to świetna okazja by zdobyć trochę wiedzy o emocjach, dowiedzieć się jak jeszcze lepiej wspierać swoje dzieci w rozwoju emocjonalnym i zdobyć dawkę dobrej energii na cały rok szkolny.

W warsztatach uczestniczą dzieci razem z Rodzicami.

Na warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz:

Pozdrawiam serdecznie,
Ania Konstantynowicz

—————————————————————————-
Ośrodek Akademii JA EMOTKA
www.emotka.waw.pl
Fb/AkademiaJAWarszawa/

—————————————————————————-

1. Dane osobowe przetwarzane są w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia RODO) oraz w celu przedstawienia i realizacji usług oferowanych przez Ośrodek Akademii JA EMOTKA
2. Administratorem Państwa danych jest VITEO Anna Konstantynowicz z siedzibą przy ul. Skrzetuskiego 61 w Markach (05-270).
3. Dane przechowywane będą w czasie niezbędnym do zrealizowania w/w obowiązku prawnego.
4. Zgodnie z prawem przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
5. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Niepodanie tych danych uniemożliwi jego wykonanie.
6. W razie pytań lub wątpliwości proszę kontaktować się pod adresem e-mail: biuro@emotka.waw.pl