Finał WOŚP w Markach

Szanowni Państwo,
jak co roku w styczniu miasto Marki gra z największą orkiestrą świata. Możecie być Państwo jej częścią do czego serdecznie zapraszamy. Tegoroczny Finał odbędzie się 28 stycznia w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym przy ul. Wspólnej 40. Startujemy o 12:00 a o 20:00 zakończymy światełkiem do nieba (bezhukowym, bezpiecznym dla zwierząt) Nie zabraknie koncertów, występów, warsztatów, pokazów sportowych i dmuchańców, licytacji i pysznej gastronomii. Koniecznie przyjdźcie całymi rodzinami, zapewniamy, nie będziecie się nudzić. W imieniu sztabu WOŚP Marki bardzo proszę o przekazanie domowych wypieków – ciast, ciasteczek, babeczek, muffinek do naszej kawiarenki. Na Wasze słodkości czekamy w niedzielę 28 stycznia od 10:00 do 14:00 – prosimy o przynoszenie ciast i innych wypieków w jednorazowych foremkach bądź innych bezzwrotnych opakowaniach. Proszę nie kroić ciast. Wszystkie wypieki należy przynieść do szkoły podstawowej nr 4 (w MCER, ul. Wspólna 40) na stołówkę – tam je od Was odbierzemy a dochód ze sprzedaży zasili konto WOŚP. Naszym marzeniem jest otrzymanie 2-3 ciast z każdej klasy/grupy z Państwa placówki. Z góry dziękujemy i jak zawsze wierzymy, że wspólnie uda nam się zebrać kolejną rekordowo wysoką kwotę.

Jacek Orych oraz w imieniu Sztabu WOŚP – szefowa sztabu – Maria Krzyżanowska