Jarmark Świąteczny

W niedzielę 11 grudnia od godziny 12:00 do 18:00 w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym (MCER) przy ul. Wspólnej 40-42 w Markach odbędzie się Jarmark Świąteczny.

W programie:

12:00 –  rozpoczęcie

13:00 – pokaz filmu świątecznego „Grinch” w wersji animowanej

15:30-16:30 – zabawa karaoke dla całych rodzin (upominki dla występujących)

17:50 – wspólne ubieranie choinki

Przez cały czas Jarmarku zapraszamy na stanowiska z rękodziełem, ozdobami, przysmakami, miodami i wyrobami rzemieślniczymi. Będzie także videobudka i wiele innych ciekawych stoisk. Warsztaty dla dzieci podczas których zrobić będzie można m.in. herbatkę zimową, świąteczną eko-ozdobę, świąteczną skarpetę czy udekorować pierniki i wybić monety.

Na scenie MCER:

9:30-15:00 – występy uczniów i nauczycieli ze szkoły Muzyki z Pasją Music&You.

17:00-17:15 – kolędy w wykonaniu zespołu seniorów „Popołudniowe Trio”

17:15-17:45 – „Samorząd śpiewa”

Na zewnątrz czeka przejażdżka kolejką św. Mikołaja. Na parkingu akcja „Wymień baterie na choinkę” w godzinach od 12:00 do wyczerpania drzewek, jednak nie dłużej niż do 16:00 (za 50 sztuk baterii lub akumulatorków mieszkaniec otrzyma świerk w doniczce).

Podczas Jarmarku dodatkowa zabawa – „Przynieś ozdobę choinkową i odbierz upominek”.

Oczywiście nie zabraknie św. Mikołaja, który będzie rozdawał cukierki a chętni zrobią sobie z nim zdjęcie.

Więcej szczegółów na stronie miasta www.marki.pl

Serdecznie zapraszamy.