REKRUTACJA ELEKTRONICZNA DO PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Rekrutacja trwa od 6 kwietnia do 27 kwietnia 2020 r.

Przyjmowanie wniosków z powodu ogłoszonego stanu epidemii będzie odbywać się w następujący sposób:

W dniach od 6 do 19 kwietniarozpocznie się przyjmowanie wniosków i dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów tylko i wyłącznie drogą elektroniczną. Prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów w formie skanu lub zdjęcia na adres pm2@marki.pl

Pytania i wątpliwości przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00  pod nr telefonu: 784 365 394.

W dniach 20-27 kwietnianadal przyjmowane będą dokumenty i wnioski drogą elektroniczną oraz WYŁĄCZNIE DLA OSÓB, które nie mają możliwości skorzystania z drogi elektronicznej będzie możliwość  złożenia  wniosków  i dokumentów w formie papierowej w placówce przy ul. Dużej 1A  w godzinach  9.00 -15.00.

Kolejność składania wniosków nie ma wpływu na przyjęcie do przedszkola.