INFORMACJA

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI KONTYNUUJĄCYCH WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE w roku szkolnym 2020/2021:

Szanowni Państwo

W związku z zamknięciem przedszkola informujemy, że od dnia 23 marca do 3 kwietnia 2020 r. nasi pracownicy będą telefonicznie kontaktować się z Państwem w celu potwierdzenia woli kontynuacji wychowania przedszkolnego Państwa dziecka w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2020/2021.

Potwierdzenie telefoniczne kontynuacji wychowania przedszkolnego w naszym przedszkolu, należy dodatkowo potwierdzić przesyłając stosowny e-mail na pocztę elektroniczną przedszkola adres e-mail przedszkola: pm2@marki.pl

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przesłali nam już potwierdzenie kontynuacji wychowania przedszkolnego swojego dziecka lub dzieci. Pozostałych rodziców będziemy informować telefonicznie.